Viac o offshore bankových účtoch

Sprostredkovanie bankových služieb pre našich klientov, či už korporátnych, alebo malých podnikateľov, vieme zabezpečiť na štyroch kontinentoch. Vieme ponúknuť tak sprostredkovanie bankových účtov u investičných bánk, ako aj firemné či osobné účty u obchodných bánk, ale aj založenie účtov v offshore bankách.

Paleta našich služieb  je v tejto oblasti široká. Vďaka dlhoročným vzťahom s finančnými inštitúciami naši klienti nemusia vycestovať do danej krajiny. Overenie listín prebehne v priestoroch našej kancelárie. Pred založením účtu prebehne bezplatná konzultácia ohľadom potrieb klienta, na základe ktorých sa pokúsime vybrať ten najvhodnejší finančný inštitút a nim ponúkané služby.

Prioritou však je, aby výber padol na takú krajinu, ktorej právny systém je bezpečný a výhodný z pohľadu klienta. Je dôležité, aby účet bol založený v dostatočne integrovanej banke z pohľadu medzinárodných finančných stykov. Azda tým najdôležitejším aspektom je maximálna ochrana identity a anonymity. Samozrejmosťou je u všetkých bánk poskytovanie internetového bankovníctva a rôznorodá paleta platobných kariet.